Erik Gustavsson stockholmsmotiv

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK BIRGER GUSTAVSSON (1913-2005): Motiv från Kornhamnstorg, signerad och daterad Erik B Gustavsson 77, olja på duk, 36x42 cm

461145

2017-05-11