bockbord 1700-tal

bockbord 1700-tal
bockbord 1700-tal
bockbord 1700-tal
bockbord 1700-tal
bockbord 1700-tal
bockbord 1700-tal
bockbord 1700-tal
bockbord 1700-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOCKBORD, 1700-tal, gråmålat, höjd ca 77, 214x96 cm

Senare bemålat, sprickor samt lagningar

461147

2017-05-11