Tressa Lux herrarmbandsur
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TRESSA, Lux, armbandsur, stål, 1970-tal, automatiskt urverk, mineralglas, dag, datum, boettnr. 4020N, originallänk, diameter 38 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre bruksslitage.
461157
2017-05-13