Movado Kingmatic herrarmbandsur
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
MOVADO, Kingmatic, armbandsur, stål, 1990-tal, automatiskt urverk, safirglas, kronograf, dag, datum, refnr. 84-G5-896, serienr. 3755338, cal. ETA 7750, läderband med spänne i stål, diameter 38 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage.
461162
2017-05-13