Movado Kingmatic herrarmbandsur

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

MOVADO, Kingmatic, armbandsur, stål, 1990-tal, automatiskt urverk, safirglas, kronograf, dag, datum, refnr. 84-G5-896, serienr. 3755338, cal. ETA 7750, läderband med spänne i stål, diameter 38 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage.

461162

2017-05-13