Gustav Zorn, tillskriven olja
Vollendet
2017-05-12
461169
| Höchstes Gebot | 7 000 SEK |
| Schätzwert | 6 000 SEK |
GUSTAV ZORN (Tyskland 1845-1893) tillskriven: Nakenmodell, signerad Zorn, olja på pannå, 34,5x25,5 cm
Smärre färgbortfall