Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GUSTAV ZORN (Tyskland 1845-1893) tillskriven: Nakenmodell, signerad Zorn, olja på pannå, 34,5x25,5 cm
Smärre färgbortfall
461169
2017-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här