Ivar Morsing
2017-05-11
461219
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IVAR MORSING (1919-2009), Landskap, signerad och daterad I. Morsing -64, olja på pannå, 20x40 cm