Frederick Hines

Frederick Hines
Frederick Hines
Frederick Hines
Frederick Hines

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FREDERICK HINES (1875-1928), Figurer med gäss, signerad o daterad 1917, blandteknik, ca 33x50 cm

Fuktfläckar

461225

2017-05-11