Karmfåtöljer Louis XVl-stil

Karmfåtöljer Louis XVl-stil
Karmfåtöljer Louis XVl-stil
Karmfåtöljer Louis XVl-stil
Karmfåtöljer Louis XVl-stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMFÅTÖLJER, Louis XVl-stil, bemålad och patinerad bok med skurna detaljer, textilklädd resårsits och rygg, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 93,4, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, fläckar

461239

2017-05-12