Karmfåtöljer Louis XVl-stil
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMFÅTÖLJER, Louis XVl-stil, bemålad och patinerad bok med skurna detaljer, textilklädd resårsits och rygg, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 93,4, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage, fläckar
461239
2017-05-12