Certina DS first herrarmbandsur

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CERTINA, DS First, armbandsur, titan, 2000-tal, quartz, safirglas, kronograf, datum, boett nr: 12BG0547268, originallänk, viklås, diameter 41 mm

Går ej, bruksslitage

461245

2017-05-14