Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CERTINA, DS First, armbandsur, titan, 2000-tal, quartz, safirglas, kronograf, datum, boett nr: 12BG0547268, originallänk, viklås, diameter 41 mm
Går ej, bruksslitage
461245
2017-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här