Fat Japan Cloisonné

Fat Japan Cloisonné
Fat Japan Cloisonné
Fat Japan Cloisonné
Fat Japan Cloisonné
Fat Japan Cloisonné
Fat Japan Cloisonné

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, 5 st., cloisonné, Japan, Meiji (1868-1912), varierande dekor av blommor och fåglar, diameter ca 28-30 cm

Slitage, repor

461262

2017-05-12