Spegelbyrå 1920-tal
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGELBYRÅ, 1920-talsklassicism, bonad björk med dekorativ intarsia, spegel med vinklingsbara sidospeglar, 3 lågor, dragringar i patinerad mäsing, stämplad SMB, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, höjd 160, 107 x 50 cm
Bruksslitage, nyckel saknas
461269
2017-05-12