William Avar
2017-05-14
461285
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Bouquet de fleurs, signerad och daterad Willam Avar 87, olja på duk, ca 60x70 cm