C J L Almqvist Palatset

C J L Almqvist Palatset
C J L Almqvist Palatset
C J L Almqvist Palatset
C J L Almqvist Palatset
C J L Almqvist Palatset
C J L Almqvist Palatset

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALMQVIST, C. J. L. Palatset. 1947 1 sign. originaletsn. B. Bull Hedlund o.a. ill. av s:e. Omsl. o. rygg. Välbevarat mörkrött skbd, pärmar m. gulddekor, medbundet främre omslag, guldorn. rygg Bibliofiluppl. tr. i 200 ex., detta nr 56.

Ryggen något blekt samt med smärre slitage.

461302

2017-05-12