Karl-Fredrik Kiörboe oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARL-FREDRIK KIÖRBOE (1799-1876): Porträtt av hund, signerad, olja på duk, ca 63x82 cm

Krackeleringar

461327

2017-05-12