Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FAT, tenn, Jönköping, tidigt 1700-tal, stämplat (delvis svårtydda), diameter ca 39 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage.
461334
2017-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här