Reseschatull, George III, 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RESESCHATULL, George III, 1800-tal, fanérad med mahogny med mässingsbeslag, invändigt skrivinredning, höjd 16, 45x25 cm

Ytskador, skadat lås

461346

2017-05-12