Nattduksbord sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POTTSKÅP, sengustaviansk stil, 1900-talets mitt, fanerad med mahogny, skiva i sten, beslag i mässing, höjd 73, 45x31 cm

Ytskador, repor

461351

2017-05-12