Soffbord, Italien, empirestil

Soffbord, Italien, empirestil
Soffbord, Italien, empirestil
Soffbord, Italien, empirestil
Soffbord, Italien, empirestil
Soffbord, Italien, empirestil
Soffbord, Italien, empirestil
Soffbord, Italien, empirestil
Soffbord, Italien, empirestil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, empirestil, 1900-talets andra hälft, Italien, underrede i mässing, skiva i sten, höjd 49, 94x46 cm

Skiva med lackskador

461353

2017-05-12