Skrivbord Louis XV-stil 1800-tal

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DAMARBETSBORD, Louis XV-stil, 1800-talets andra hälft, fanerad i valnöt, mässing samt bronsbeslag, höjd 75, 100x66 cm, nyckel och draghandtag medföljer

Blekt, ytskador, skivans klädsel med omfattande skador samt slitage, handtag skadat samt ett medföljer

461358

2017-05-12