Henri Laurens färglitografi

Henri Laurens färglitografi
Henri Laurens färglitografi
Henri Laurens färglitografi
Henri Laurens färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HENRI LAURENS (1885-1954): "Femme assise à la jambe levée", signerad och numrerad H. Laurens XLI/LX, färglitografi, bladstorlek 51x37 cm

Gulnad

461390

2017-05-12