Tändnålspistol

Tändnålspistol
Tändnålspistol
Tändnålspistol
Tändnålspistol
Tändnålspistol
Tändnålspistol
Tändnålspistol
Tändnålspistol
Tändnålspistol
Tändnålspistol
Tändnålspistol
Tändnålspistol

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TÄNDNÅLSPISTOL, för målskytte, 1800-talets mitt, oktagonal räfflad pipa, numrerad 9654 och påskrift "Cal: 0,34 6 Gran Pulv., stock i valnöt med nätskuren kolv, längd 34 cm

461393

2017-09-24