Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
TÄNDNÅLSPISTOL, för målskytte, 1800-talets mitt, oktagonal räfflad pipa, numrerad 9654 och påskrift "Cal: 0,34 6 Gran Pulv., stock i valnöt med nätskuren kolv, längd 34 cm
461393
2017-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här