Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KISTA, 1800-talets första hälft, Hälsingland, Isbo, utanför Delsbo, polykromt bemålad med motiv av röda blommor, höjd 47, 87x59 cm, nyckel finns
Slitage, retuscher, senare fötter
461401
2017-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här