Kista allmoge

Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KISTA, 1800-talets första hälft, Hälsingland, Isbo, utanför Delsbo, polykromt bemålad med motiv av röda blommor, höjd 47, 87x59 cm, nyckel finns

Slitage, retuscher, senare fötter

461401

2017-05-12