Skänkskåp 1900-talets andra hälft ek

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÄNK, 1900-talets andra hälft, ek, upptill tre lådor, därunder skåp med låd samt hyllinredning, skiva med dragluckor, bakstycke med fällbar lucka, gavlar med små skåpsdörrar, höjd 83, 97x54 cm, skadad nyckel medföljer

Repor, skrapmärken, baklucka med skada, sprickor, skadad nyckel

461402

2017-05-12