Skänkskåp 1900-talets andra hälft ek
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÄNK, 1900-talets andra hälft, ek, upptill tre lådor, därunder skåp med låd samt hyllinredning, skiva med dragluckor, bakstycke med fällbar lucka, gavlar med små skåpsdörrar, höjd 83, 97x54 cm, skadad nyckel medföljer
Repor, skrapmärken, baklucka med skada, sprickor, skadad nyckel
461402
2017-05-12