Omega Seamaster herrarmbandsur
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
OMEGA, Seamaster, armbandsur, ca 1977, quartz, mineralglas, dag, datum, boettnr. 1960129 / 3960869, verk nr. 40689270, cal. 1345, originallänk (guld på stål), viklås, diameter 35 mm
Går ej, boett med slitage och skador, repigt glas, länk med skador, smuts
461405
2017-05-15