Skjutkäpp
Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
LUFTGEVÄRSKÄPP, (Aircane), brittisk, 1800-talets andra hälft, John Blanch & Son, London, svartlackerad med krycka i ben, i schatull med tillbehör och pump, schatull i mahogny med etikett i locket
smärre slitage, spricka i benet
461412
2017-09-24