Skjutkäpp

Skjutkäpp
Skjutkäpp
Skjutkäpp
Skjutkäpp
Skjutkäpp
Skjutkäpp
Skjutkäpp
Skjutkäpp
Skjutkäpp
Skjutkäpp
Skjutkäpp
Skjutkäpp
Skjutkäpp
Skjutkäpp

Såld för:

19 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

LUFTGEVÄRSKÄPP, (Aircane), brittisk, 1800-talets andra hälft, John Blanch & Son, London, svartlackerad med krycka i ben, i schatull med tillbehör och pump, schatull i mahogny med etikett i locket

smärre slitage, spricka i benet

461412

2017-09-24