Pins med bilmärken 1900-tal

Pins med bilmärken 1900-tal
Pins med bilmärken 1900-tal
Pins med bilmärken 1900-tal
Pins med bilmärken 1900-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PINS, 1900-tal, bl a bilmärken: SAAB, Ford, Mercedes, Opel m.fl.

Slitage och förekommer.

461416

2017-05-12