Byarum bänk

Byarum bänk
Byarum bänk
Byarum bänk
Byarum bänk
Byarum bänk
Byarum bänk
Byarum bänk
Byarum bänk
Byarum bänk
Byarum bänk
Byarum bänk
Byarum bänk

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BYARUMS BRUK, trädgårdsbänk, ´´Lessebo´´, bemålad metall samt bemålade träribbor, 19/2000-tal, längd ca 160 cm

Historia: Denna soffa tillverkades ursprungligen på Lessebo Bruk, som började tillverka den omkring 1840.

Bruksslitage

461449

2017-05-13