Lennart Rodhe Oscar Reutersvärds samling

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, mongramsignerad och daterad LR 47, blandteknik, 16x9,5 cm,

PROVENIENS: Konstnären Oscar Reutersvärd

461493

2017-05-13