Sven Olof Ehrén

Sven Olof Ehrén
Sven Olof Ehrén
Sven Olof Ehrén
Sven Olof Ehrén
Sven Olof Ehrén
Sven Olof Ehrén
Sven Olof Ehrén
Sven Olof Ehrén
Sven Olof Ehrén
Sven Olof Ehrén

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SVEN OLOF EHRÉN (född 1927): (2) Panorama, Stockholm, signerad och daterad Sven Olof Ehren -62, 79/150, litografi, ca 30x271 cm medföljer provtryck i svartvitt bladmått 49x280 cm

Gulnader

461497

2017-05-13