Sven Olof Ehrén
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SVEN OLOF EHRÉN (född 1927): (2) Panorama, Stockholm, signerad och daterad Sven Olof Ehren -62, 79/150, litografi, ca 30x271 cm medföljer provtryck i svartvitt bladmått 49x280 cm
Gulnader
461497
2017-05-13