Byrå rokokostil
2017-05-13
461513
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, rokokostil, 3 lådor, fanerad i mahogny m fl träslag, handtag/beslag av mässing, stenskiva, omkring 1900-talets mitt, nyckel medföljer, höjd 83, 98x50 cm
Bruksslitage, smärre märken och fanéravslag