Märklin
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÄRKLIN, 7 dlr, besåtende av: tanklokomotiv 3000, rälsbuss 3016, släppvagn till rälsbussen samt fyra vagnar, de två förra i originalemballage, längd ca 10-19,5 cm
Rälsbussen med skador, bruksslitage på de lösa vagnarna.
461514
2017-05-13