Frans Larsson oljemålning

Frans Larsson oljemålning
Frans Larsson oljemålning
Frans Larsson oljemålning
Frans Larsson oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANS LARSSON (1894-1957), fiskare, signerad F.L, olja på pannå, ca 19,5x14 cm

461540

2017-05-17