Dryckeskanna nysilver

Dryckeskanna nysilver
Dryckeskanna nysilver
Dryckeskanna nysilver
Dryckeskanna nysilver
Dryckeskanna nysilver
Dryckeskanna nysilver
Dryckeskanna nysilver
Dryckeskanna nysilver

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DRYCKESKANNA, nysilver, AG Dufva Stockholm omkring 1900, på kulfötter, rak cylindrisk form, invändigt förgylld, höjd 24 cm

Bucklor, slitage

461541

2017-05-13