Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen i naturlandskap, olja på duk, ca 38x46 cm

Släppt något från ram, enstaka färgbortfall

461556

2017-05-19