Skolskåp
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKOLSKÅP, furu, tidigt 1900-tal, fyra dörrar med totalt 20 fack, höjd ca 180, 160x45 cm, har enligt uppgift stått i en skola i Hälsingland
Bruksslitage, lås saknas, har haft fler skiljeväggar mellan facken
461577
2017-05-15