Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HELMUT MANTEL (född 1925), Komposition med blomma, signerad E.H. Mantel, olja på duk uppfäst på pannå, ca 65 x 50 cm
461579
2017-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här