Maurice Moberg målning

Maurice Moberg målning
Maurice Moberg målning
Maurice Moberg målning
Maurice Moberg målning
Maurice Moberg målning
Maurice Moberg målning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAURICE MOBERG (1923-2014) motiv med båt vid klippor med hus, signerad Maurice Moberg, olja på duk, ca 60x 67,5 cm

Mindre krackelyr.

461599

2017-05-13