Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BURK MED LOCK PÅ FAT, TEKANNA, 2 dlr., cloisonné, Kina, 1800-tal, dekor av fohundar, höjd ca 11-16 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
461600
2017-05-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner