Bordslampor Orrefors Fagerlund

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL FAGERLUND, bordslampor, 1 par, Orrefors, 1960/70-tal, mässing och glas, höjd ca 19 cm inkl. glödlampshållare

Smärre slitage

461609

2017-05-13