Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MAJA BRAATHEN (1896-1973): Skogen, signerad, daterad a tergo 1939, olja på duk, 37x60 cm
Utställd: Konstnärshuset 2 - 19 februari, 1974 "retrospektiv utställning"
461611
2017-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här