Maja Braathens

Maja Braathens
Maja Braathens
Maja Braathens
Maja Braathens

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAJA BRAATHEN (1896-1973): Skogen, signerad, daterad a tergo 1939, olja på duk, 37x60 cm

Utställd: Konstnärshuset 2 - 19 februari, 1974 "retrospektiv utställning"

461611

2017-05-16