Lennart Olausson oljemålning

Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LENNART OLAUSSON (född 1944): "Gotland", signerad och daterad Lennart Olausson -85, olja på duk, ca 81x100 cm

461615

2017-05-13