Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Motiv från Venedig, daterad 1824, med etikett "Venedig, Canal Grande. Blyertsteckning av CG Enslen. Ur Hammerska Samlingarna", blyerts, ca 18x21 cm
461625
2017-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här