Motiv från Venedig blyerts

Motiv från Venedig blyerts
Motiv från Venedig blyerts
Motiv från Venedig blyerts
Motiv från Venedig blyerts

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Motiv från Venedig, daterad 1824, med etikett "Venedig, Canal Grande. Blyertsteckning av CG Enslen. Ur Hammerska Samlingarna", blyerts, ca 18x21 cm

461625

2017-05-13