Oidentifierad konstnär
2017-05-13
461640
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): Ryttare på stegrande häst, mörkpatinerad brons på sockel av marmor (Verona rosso), höjd ca 36, samt 38x15,5 cm
Smärre slitage