Bryggerilåda Stockholm
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
TRÄLÅDA, furu, 1900-talets första hälft, furu, stålskodd, märkt "Bryggeriet Kronan Sundbyberg" höjd 39, 46x40 cm
Kuntoraportti
Slitage
461649
Päivämäärä:
2017-05-20