Ljusstakar i silver
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, SKEDAR, 3 st., CIGARETTETUI, silver, 1800/1900-tal, svenska kontrollstämplar, ljusstakarnas höjd ca 7,5 cm, total vikt ca 250 g (exkl. ljusstake med fylld botten)
En ljusstake saknar fyllning, bruks och åldersrelaterat slitage.
461652
2017-05-13