Ljusstakar i silver

Ljusstakar i  silver
Ljusstakar i  silver
Ljusstakar i  silver
Ljusstakar i  silver
Ljusstakar i  silver
Ljusstakar i  silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, SKEDAR, 3 st., CIGARETTETUI, silver, 1800/1900-tal, svenska kontrollstämplar, ljusstakarnas höjd ca 7,5 cm, total vikt ca 250 g (exkl. ljusstake med fylld botten)

En ljusstake saknar fyllning, bruks och åldersrelaterat slitage.

461652

2017-05-13