Fällbord 1800-tal
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÄLLBORD, 1800-talets mitt, skiva med rik rombformad intarsia, på pelarfot, höjd 65, 85x85 cm
Proveniens:Charlottenborgs slott Motala samt Ekudden Stockholm
Yslitage, smärre repor, smärre fanérresningar
461664
2017-05-13