Kalk glas och silver

Kalk glas och silver
Kalk glas och silver
Kalk glas och silver
Kalk glas och silver
Kalk glas och silver
Kalk glas och silver

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

KALK, på glafot, silver, 1900-talets första hälft, otydliga stämplar, sannolikt CG Hallberg, Stockholm, höjd ca 19,5 cm

461665

2017-05-13