Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKEPPSMODELL, "Vendela / Stockholm", klinkerbyggd, rörliga detaljer, höjd ca 119, total längd ca 135 cm, stativ medföljer
Renoverad, kompletterad, skador, lagningar
461667
2017-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här