Skepp

Skepp
Skepp
Skepp
Skepp
Skepp
Skepp
Skepp
Skepp
Skepp
Skepp
Skepp
Skepp
Skepp
Skepp

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKEPPSMODELL, "Vendela / Stockholm", klinkerbyggd, rörliga detaljer, höjd ca 119, total längd ca 135 cm, stativ medföljer

Renoverad, kompletterad, skador, lagningar

461667

2017-05-13