Tedosor i schatull

Tedosor i schatull
Tedosor i schatull
Tedosor i schatull
Tedosor i schatull
Tedosor i schatull
Tedosor i schatull
Tedosor i schatull
Tedosor i schatull
Tedosor i schatull
Tedosor i schatull

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEDOSOR, 2 st, schatull, omkring 1900, Kina, tenn, bär stämplar, schatullets mått höjd ca 13, 21x10, nyckel finns

Skador och sprickor, ett lock saknas

461672

2017-05-16